תמונה של הזמנה דיגיטלית לחתונה

הזמנה דיגיטלית לחתונה

איך בוחרים הזמנה לחתונה בימינו?

חתונה היא הרגע החשוב ביותר בחיים. הרגע בו השניים מחליטים לקשור את גורלם, האחד בשני, הוא רגע שאין לו תחליף. כמאמר חז"ל: 'לא טוב היות האדם לבדו'. בעולם רווי אפשרויות ובלבול, למצוא אהבה זה לא מובן מאליו. להחליט להתחתן זה לבחור בטוב, לבחור בתקווה להקמה של משפחה חדשה. אבל, כאשר שוקעת תחושת השמחה העילאית ויש לברר, לעומק, איך בדיוק מחברים את כל הפרטים הקטנים לכדי תמונה שלמה, לכדי חתונה חד פעמית ובלתי נשכחת. יש מי שעסוקים בבחירה בין אולם אירועים קטן ובין אולם אירועים גדול, יש מי שצריכים להחליט מי יהיה הצלם ואיזו שמלה תתאים לגזרה של הכלה. אבל יש פרט אחד חשוב שצריך לשים עליו דגש, בזה יעסוק המאמר שלנו היום. איך בוחרים נכון הזמנה דיגיטלית לחתונה.

למה חשוב להשקיע בבחירה של הזמנה דיגיטלית לחתונה?

על פניו, בתוך שלל הפרטים, הרבה פעמים, הזמנה לחתונה נשלחת אל תחתית רשימת הדברים בהם יש לעסוק בתכנון החתונה. אבל האמת היא כי יש המון חשיבות בבחירה נכונה של הזמנה לחתונה. הזמנה דיגיטלית לחתונה היא כמו 'שער הכניסה' לאירוע שלכם. העיצוב של ההזמנה היא כמו הדרך שלכם להכין את קהל האורחים שלכם לעתיד לבוא. בחירת המילים שיופיעו בהזמנה, הבחירה בעיצוב מדויק וכמובן, הפרטים הטכניים, כולם, כמו לא במודע, מלהיטים את הדמיון ומשלהבים את קהל האורחים המתכונן לאירוע שלכם. לא רק זה, אלא גם מבחינה טכנית, הזמנה דיגיטלית לחתונה עוזרת לאורחים שלכם לסמן את תאריך החתונה ביומן ולתכנן את לוח הזמנים בהתאם לאירוע.

מה היתרונות של הזמנה דיגיטלית לחתונה?

לאורך הרבה מאוד שנים, היה מקובל לשלוח הזמנה לחתונה בדואר או להגיע ממש פרונטלית (להביא ביד כמו שאומר שאולי). אבל היום, לא רק שאין שום סיבה לשלוח הזמנה לחתונה בדואר ולא להגיע פרונטלית, מה שיכול להסב נזק רב מתועלת בזבוז זמן, דלק, כסף ועצבים. האם שולחים הזמנה דיגיטלית ולכך יש כמה סיבות:

1.  הזמנה דיגיטלית לחתונה מתכתבת עם היומן של קבל המוזמנים: האורחים יכולים לתזכר את יום האירוע ביומן האלקטרוני בטלפון (גוגל), כך מועד האירוע יופיע בלוח הזמנים של האורחים, מה שיאפשר להם להתכונן לאירוע ביעילות. בנוסף, האורחים יכולים לשתף את אישור הגעה על ידי וואצאפ או טלגרם וגם לא צריך להתעסק עם הוואיז בלחיצת כפתור הוויאז כבר ידע לאן לקחת אתכם.

2. הזמנה דיגיטלית לחתונה מאפשרת לנהל טוב יותר את כל התחום של אישורי הגעה לחתונה: מכירים את החבר הזה שאף פעם לא זוכר לעדכן בכך שהוא לא מגיע? טופס אישור הגעה הנשלח בדיגיטל, עוזר לחבר לעדכן, במהירות וביעילות, האם הוא מתכוון להגיע לאירוע. כך אתם יכולים לקבל תמונת מצב עדכנית על אישורי הגעה בכל רגע נתון.

בקישור אישי שלכם עם סיסמא ייחודית שלכם תוכלו לדעת בכל זמן כמה אורחים מגיעים ובנוסף תוכלו לערוך את רשימת האורחים.

3. הזמנה דיגיטלית לא תלויה בדואר: אפשר להגיד הרבה דברים על דואר ישראל, מה שבטוח הוא שאתם יכולים להשקיע זמן רב ומאמץ בניסיון לשלוח הזמנות שלא יגיעו ליעדן. בעידן טכנולוגי ומתקדם, אין סיבה שההזמנה לחתונה לא תגיע לטלפון של כל אחד מהמוזמנים. אתם לא צריכים להוציא כסף על דלק כדי להגיע לבית של האורח, אתם לא צריכים להשקיע כסף בהדפסה של הזמנה לחתונה, הכל קורה במהירות דרך הדיגיטל.

מה על העיצוב? כמה מילים על עיצוב דיגיטלי של הזמנה לחתונה

אנחנו יכולים לדבר עוד הרבה על הזמנות דיגיטליות לחתונה ועל ההשפעה של עיצוב נכון ומדויק של ההזמנה בצורה נכונה. בגדול, השאלה היא תמיד, מה המאפיינים של האירוע שלכם ואיך בוחרים כמה אלמנטים פשוטים שיחברו בין ההזמנה לחתונה ובין מה שעתיד להתרחש בשטח. מה שחשוב לדעת זה שאצלנו, בין אם מדובר על אירוע המתרחש באולם אירועים קטן ובין אם מדובר על אירוע המתקיים בתוך אולם אירועים גדול יותר, בכל מקרה, נעצב את ההזמנה הדיגיטלית על פי טעמכם, באופן אישי.

לשאלות ולקבלת ייעוץ אישי, אתם מוזמנים ליצור קשר (לחיצה על כפתור וואטסאפ).

הזמנות דיגיטליות לדוגמא

הזמנה דיגיטלית לחתונה -1

הודעה לברית - 1

הזמנה לדוגמא 1 לברית מילה

הזמנה דיגיטלית לחתונה ליאת ודורון

הזמנה דיגיטלית דוגמא מספר 2

הודעה לברית - 2

הזמנה לדוגמא לברית מילה

הזמנה דיגיטלית לחתונה רומי ואשר

הזמנה דיגיטלית דוגמא מספר 3

הזמנה דיגיטלית לחתונה - 2

הזמנה לחתונה לדוגמא מספר 2

הזמנה דיגיטלית לחתונה ליאת ודביר

הזמנה דיגיטלית לחתונה דוגמא 6

הזמנה דיגיטלית לחינה - 1

הזמנה דיגיטלית לדוגמא חינה

הזמנה דיגיטלית לחינה

הזמנה דיגיטלית דוגמא לחינה 2

הזמנה דיגיטלית לבת מצווה - 2

הזמנה לדוגמא בת מצווה

המלצות מחוגגים

אנחנו עשינו הזמנה לחתונה והכל עבד מצוין. ממשק פשוט שגם לאנשים מבוגרים היה קל לעבוד איתו. השירות היה מקצועי ונראותית ההזמנה הייתה מאוד יפה . תודה רבה!

עשינו עם ערן הזמנה דיגיטלית לחתונה, ההזמנה יצא יפה מאוד ערן סידר מה שרצינו מערכת של אישורי הגעה שסגרה לנו 90% מהאירוע תודה רבה ומומלץ מאוד

ערן אלוף! נותן שירות מדהים ומהיר:))) ערן היה קשוב וסבלני לאורך כל הדרך לשינויים וההזמנה לאירוע הייתה מהממת ומובנת לכל המוזמנים. ממליצה בחום !

שירות אדיב , זמיןומהיר.

תודה רבה על הזמנה ברמה. העיצוב היה יפה ומסודר, התפעול של ההרשמה של המוזמנים היה קל ונוח. לנו כמארגני האירוע היתה גישה נוחה לנרשמים ויכלנו לעקוב בקלות אחרי ההרשמה. היה נהדר לעבוד עם ערן, שמחים שעבדנו איתו. פשוט תענוג וכיף.

הכנו הזמנה דיגטלית לבר מצווה דרך ערן אחרי כמה חברות שבדקנו ערן פשוט מוביל מעל כולם! מומלץ בחום

הכנו הזמנה דיגיטלית הכוללת אישורי הגעה ערן היה תמיד זמין לכל שאלה ודרישה תודה רבה מומלץ בחום

עשיתי דרך ערן הזמנה דיגיטלית, חסך לי הרבה כאב ראש והתעסקות. תודה רבה, ממליץ בחום!

מוצר מעולה. ממש זול וממש יעיל. חסך לי ולחברים שהשתמשו המון כסף. האפליקציה נוחה לתפעול.

תודות רבות לערן קלאוורה על ההזמנה הדיגטלית שעשה לי לברית של בני. לא היה לי זמן להדפיס ולחלק הזמנות . וערן הציע לי את התוכנה שלו. וזה עזר לנו מאוד. וגם מעדכן את כל מה שנצרך כדיי שנדע כמה אורחים מתכוונים להגיע לאירוע. תודה תודה תודה. שווה לעשות אצלנו גם מחירים לא מופקעים

בתקופה מאתגרת כמו עכשיו אני חושבת שזה הפתרון המושלם גם חוסך כסף גם כאב ראש.אני ממליצה ומודה מכל הלב על השרות ומענה בכל רגע נתון ,עם סבלנות למרות שהייתי קצת נודניקית ערן היה שם ודאג שאני יהיה מרוצה 100% ניפגש שוב בע"ה

עשינו הזמנה דיגיטלית לברית של הבן שלנו ...הזמינות היתה מיידית ויצא ממש יפה.אנחנו מאוד ממליצים לכל מי שמעוניין בהזמנה דיגיטלית שידבר עם ערן.

מערכת מקצועית מאוד

עשיתי הזמנה דיגיטלית לברית יצא מדהים והשירות מעל למצופה תודה רבה מומלץ בחום משפחת זולברג

!שירות קל ונוח עיצובים מדליקים! ממליץ בחום

שירות לקוחות
להזמנות לחצו
הזמנות דיגיטליות לכל סוג של אירוע
*שלום 👋*
שלום, ברוך הבא להזמנות דיגיטליות ואישורי הגעה דיגיטלים לאירועים.
תן לנו להציע לך חבילה מושלמת עבור תכנון האירוע, החבילה כוללת:
✅ הזמנה מעוצבת
✅ אישור הגעה דיגיטלי
✅ כפתורי שיתוף לאישור ההגעה
✅ ניווט ישיר למקום האירוע
✅ תזכורת ליומן בגוגל
✅ צפייה ועריכת מאשרי ההגעה
✅ חסכון בהוצאות
✅ אפשרות לתזכורת בסמס לאורחים.
הכל במקום אחד!
כל מה שאתה צריך לעשות זה ליצור קשר אם נציג ונשמח לתת לך שירות.