הזמנה דיגיטלית

הזמנה דיגיטלית לחתונה

לפני כעשור אחת מההכנות המייגעות לפני החתונה הייתה , לשבת עם בן / בת הזוג ו "ליצוק" את ההזמנות לאירוע (שהגיעו מבית הדפוס לאחר מספר לא מבוטל של הגהות...) לתוך המעטפות שהתקבלו מהאולם
(לאחר שבמשלוח הראשון הן הגיעו לא בהתאם לגודל ההזמנה..).


בשלב ראשון היינו צריכים להכניס את ההזמנות לאירוע לתוך המעטפות , בשלב השני איתרנו את בן המשפחה עם הכתב הקריא והיפה ביותר שיכתוב על המעטפה את שמות המוזמנים, בשלב השלישי היה חשוב לסמן על גבי רשימה למי הוכנה מעטפה ובשלב הרביעי...אוי השלב הרביעי, זוכרים?! זה היה השלב שהיה צריך לקחת נשימה ארוכה כאילו היינו צריכים לצלוח בריכה אולימפית בצלילה וזה שלב חלוקת ההזמנות לאירוע!


אחרי יום עבודה מפרך מתארגנים ,מתייפייפים, מכניסים לפה תומך חיוכים וממלאים את הכיסים בתשעה קבין של סבלנות ואיפוק ,נכנסים לרכב ומתחילים לחצות את מדינת ישראל לאורכה ולרוחבה מדן ועד אילת.

תודה לאל הגענו ליעד, אך הדוד והדודה לא היו בבית באותו זמן? להשאיר את ההזמנה לאירוע בתיבת הדואר? זו לא אפשרות בכלל כי כמו שאומר שאולי מהפרלמנט " אם לא מביאים לי ביד אני לא בא".

אחרי שהרכב שלכם גמע כמות מכובדת של דלק ועמידה בפקקים הגיע שלב אישורי ההגעה ? נתנו לאחד/ת מהחברה להתקשר למוזמנים ולהציג עצמו/ה כנציג/ת האולם ועד שכולם אישורו הגעה היינו כבר חייבים לתת מספר מוזמנים משוער לבעל האולם ולא לדבר על האופציה היקרה מאוד שהאולם יבצע את האישורי הגעה מה שעוד הוסיף כסף (אולי נראה כמו טיפה בים אבל עדיין זה כסף)...


כיום הרבה יותר פשוט לשלוח "הזמנה דיגיטלית", היתרונות בהזמנות דיגיטליות הם כה רבים כך שהצורך להשתמש בהן להזמנות לאירועים רק הולך וגדל.


ההזמנה נשלחת באמצעות הוואצאפ לרשימת התפוצה לטלפון הנייד של המוזמן ,תוכן ההזמנה הדיגיטלית ידידותי ועל המוזמן לבצע פעולה פשוטה של אישור ההגעה. אין כל הגבלת כמות בשליחת ההזמנה , תשובת המוזמן מוזנת למערכת באופן מיידי והנה לכם תמונת מצב בכל רגע נתון.


את ההזמנה הדיגיטלית תוכלו לעצב כאוות נפשכם ואופן השליחה הינו אישי לכל מזומן (ממש כאילו נתתם לו הזמנה רגילה).


בהזמנה הדיגיטלית ישנו קישור למערכת הניווט שתקל על האורחים שלכם ביום האירוע, כפתור לתזכורת האירוע ביומן( מה שחוסך כל פעם הודעות סמס מציקות המתריאות עוד חודש חתונה עוד שבוע חתונה עוד 3 ימים חתונה היום החתונה.) וכפתור שיתוף של האישור למשפחה חברים וכו'.


אז כל מה שנשאר הוא רק לדאוג שהאירוע יהיה מושלם! האווירה , האוכל , השתיה , הדי- ג'י וכולם עשו לכם שמח.


מזל טוב!

שירות לקוחות
להזמנות לחצו
הזמנות דיגיטליות לכל סוג של אירוע
*שלום 👋*
שלום, ברוך הבא להזמנות דיגיטליות ואישורי הגעה דיגיטלים לאירועים.
תן לנו להציע לך חבילה מושלמת עבור תכנון האירוע, החבילה כוללת:
✅ הזמנה מעוצבת
✅ אישור הגעה דיגיטלי
✅ כפתורי שיתוף לאישור ההגעה
✅ ניווט ישיר למקום האירוע
✅ תזכורת ליומן בגוגל
✅ צפייה ועריכת מאשרי ההגעה
✅ סידורי הושבה לשולחנות
✅ חסכון בהוצאות
✅ אפשרות לתזכורת בסמס לאורחים.
הכל במקום אחד!
כל מה שאתה צריך לעשות זה ליצור קשר ונשמח לתת לך שירות.